Urodziny MALUSZKA

               Minęły już cztery lata od momentu, w którym próg MALUSZKA przekroczyły pierwsze małe nóżki 13 dzieci w wieku od roku do trzech lat. Z każdym miesiącem dzieci było coraz więcej. Tworzyły się pierwsze grupy: Starszaków i Maluchów. Każdy początek nowego roku szkolnego to nowe grupy:
2017/18 „Krasnoludki”, „Smerfy”, „Biedroneczki” oraz „Żabki”,
2018/19 „Fasolki”, „Motylki”, „Pszczółki”, „Misie”,
2019/2020 „Liski”, „Jeżyki”, „Myszki”, „Rybki”,
2020/2021 „Słoneczka”, „Kotki”, „Tygryski”, „Stokrotki”.
            Żłobek Gminny „MALUSZEK” w Wesołówce powstał jako jeden z pierwszych w powiecie łukowskim i ku radości nas wszystkich, zyskał zaufanie lokalnej społeczności. W budynku żłobka znajdują się cztery sale do przyjęcia w sumie 60 dzieci.
            Cztery lata MALUSZKA to wspaniały okres i zarazem bardzo trudny, zwłaszcza teraz. Cztery lata MALUSZKA to opieka nad sporą liczbą dzieci, które codziennie dawały powody do radości, uśmiechu, zastanowienia. Cztery lata MALUSZKA to również codzienna troska i opieka oddanych tej pracy osób. Cztery lata MALUSZKA to współpraca i wspomnienia, które pozostają na zawsze, bo przecież „…nie poznaliśmy się po to by o sobie zapomnieć…”.

 

            Serdecznie dziękuję Pracownikom Żłobka Gminnego „MALUSZEK” za profesjonalizm i wzorowe wywiązywanie się ze swoich obowiązków, Wójtowi Gminy Stanin Panu Krzysztofowi Kazanie oraz Sekretarz Gminy Stanin Pani Ewie Niebrzegowskiej za każdą okazaną pomoc i wsparcie w realizacji działań statutowych Żłobka, Rodzicom za bardzo dobrą współpracę, uśmiech na twarzy, pozytywne komentarze.

 

Anita Konieczna

Tak to wyglądało…

6 kwietnia 2021

Kontakt

logo Maluszek
Adres Wesołówka 9, 21-421 Tuchowicz
Telefon 508-061- 770 508-061- 888
E-mail maluszek@stanin.pl