MIKOŁAJKI

6 grudnia jak co roku do naszego żłobka zawitał Święty Mikołaj.  Przyjechał on świątecznym zaprzęgiem wraz z całą ekipą: Elfami, Bałwankiem, Mikołajową oraz Wójtem Krzysztofem Kazaną. Święty Mikołaj został gorąco przez dzieci powitany już przed budynkiem żłobka, gdzie z entuzjazmem wszystkie maluszki zaśpiewały mu piosenkę oraz wspólnie z Mikołajem zatańczyły. Oczywiście punktem kulminacyjnym było rozdanie prezentów, za które dziękujemy (również ciocie).

Święty Mikołaju dziękujemy za przybycie, za prezenty i mnóstwo radości, którymi obdarowałeś nas tego dnia. Życzymy Tobie dużo zdrowia, uśmiechu i siły, abyś za rok również do nas zawitał:)

To wyjątkowe spotkanie pozostanie na długo w naszej pamięci. Pozostawiając wszystkich w magicznym nastroju Święty Mikołaj odjechał do dzieci do szkoły do Tuchowicza i Stanina.

Serdecznie dziękujemy za pomoc Rodzicom dzieci uczęszczających do żłobka oraz Panu Wójtowi Krzysztofowi Kazanie za pomoc Świętemu Mikołajowi w przygotowaniu prezentów:)

https://lukow.tv/artykul/wojt-pomagal-mikolajowi/1205013?fbclid=IwAR29ZYds80rLXn9XQ5-dU6zI-jse92ZpBgh-ianSBM_pY3pM-mT4Sf0g8xI

 

7 grudnia 2023

Kontakt

logo Maluszek
Adres Wesołówka 9, 21-421 Tuchowicz
Telefon 508-061- 770 508-061- 888
E-mail maluszek@stanin.pl