5 urodziny MALUSZKA

            Dzień 3 lipca 2022 r. był dla nas radosny, ponieważ obchodziliśmy jubileusz 5-lecia funkcjonowania placówki, która powstała dzięki zaangażowaniu władz samorządowych w ramach dofinansowania z rządowego programu „Maluch+”.

Jubileuszową uroczystość rozpoczęło wystąpienie publiczne Dyrektor żłobka Pani Anity Koniecznej, która podsumowała funkcjonowanie żłobka i podziękowała za owocną współpracę władzom samorządowym, pracownikom żłobka, rodzicom, a także wszystkim przyjaciołom żłobka, w szczególności OSP Stanin i firmie Handlowo-usługowej HUBERT.

Następnie życzenia i podziękowania dla wszystkich pracowników skierowali zaproszeni goście.

Niech to dzisiejsze święto będzie okazją do wyrażenia uznania i szacunku dla Wszystkich Pracowników Żłobka za ich zaangażowanie, wytrwałość oraz pasję włożoną w opiekę i wychowywanie najmłodszego pokolenia gminy” – mówił Wójt Gminy Stanin Pan Krzysztof Kazana przekazując podziękowania dla Pracowników, prezenty oraz czek w wysokości 5 tys. złotych z przeznaczeniem na zakup wyposażenia Żłobka.

Żłobek Gminny „MALUSZEK” może się dziś pochwalić tym, że od 5 lat czynnie kształtuje obraz żłobka działającego w oparciu o najwyższe standardy jakości, a efektywne zarządzanie i praca całej kadry oraz bardzo dobra współpraca z organem prowadzącym dąży do jego nieustannego rozwoju i najlepszego funkcjonowania.

Podczas jubileuszowej uroczystości w przyżłobkowym placu było gwarno i wesoło. Dzieci bawiły się na dmuchańcach, mogły wejść do wozu strażackiego, puszczać bańki mydlane, tańczyć, brać udział w quizie z nagrodami dot. wiedzy o MALUSZKU , zrobić sobie tatuaż lub zdjęcia w fotobudce.

Jak na urodziny przystało nie zabrakło również jubileuszowego tortu i innych słodkości.

Atrakcji było mnóstwo, a maluchy krążyły z rodzicami od jednej do drugiej.

Wszyscy mogli również obejrzeć prezentację multimedialną, przedstawiającą wspomnienia i wydarzenia, które miały miejsce w przeciągu 5 lat oraz obejrzeć codzienność pracy w żłobku.

Wszyscy życzymy sobie, aby placówka wciąż się rozwijała i w świetnej formie doczekała kolejnych uroczystych rocznic:)

 

 

5 lipca 2022

Kontakt

logo Maluszek
Adres Wesołówka 9, 21-421 Tuchowicz
Telefon 508-061- 770 508-061- 888
E-mail maluszek@stanin.pl