Dzień Pluszowego Misia

Dnia 31.10.2019r. w Naszym żłobku obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Każda z grup spędzała ten dzień według własnego pomysłu.

Dzieci z najstarszej grupy „Liski”w tym dniu do żłobka przyszły ze swoimi ulubionymi pluszakami. Dzieci chętnie uczestniczyły w proponowanych przez opiekunów zabawach oraz tańcach z pluszakami, a nawet zabrały je ze sobą na spacer. Wykonały również portret misia. Na koniec dzieci otrzymały dyplomy i medale Przyjaciela i Przyjaciółki Misia.

W grupie „Jeżyki” każde dziecko znalazło w sali przytulankę, z którą chętnie się bawiło przy piosence: „Stary niedźwiedź”. Panie przygotowały także specjalne „misiowe” opaski, które założyły dzieciom i w których to dzieci miały zrobione wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Dzieci z grupy „Myszki” również przybyły do żłobka ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami. Zjadły śniadanie w ich obecności, a następnie same stały się misiami przez pomalowane kredkami buzie. Wraz ze swoimi gośćmi wzięły udział w degustacji przysmaku Misia „słodkie małe co nie co”- próbowały miód. Nie obyło się również bez zabawy tanecznej z misiami. Wykonały także piękne prace pt: „Miś polarny”.

Dzieci z najmłodszej grupy „Rybki” tego dnia bawiły się pluszakami znajdującymi się w ich sali. Wykonały także z pomocą opiekunów pracę plastyczną pt. „Miś” wykorzystując do tego różnej wielkości koła. Ponadto dzień upływał przy melodiach „misiowych” piosenek, takich jak „Mały miś” czy „Pluszowy miś”.

Dzień był pełen wrażeń i na pewno powtórzymy go w następnym roku.

30 października 2019

Kontakt

logo Maluszek
Adres Wesołówka 9, 21-421 Tuchowicz
Telefon 508-061- 770 508-061- 888
E-mail maluszek@stanin.pl