Jasełka Bożonarodzeniowe

„Niech pierwsza gwiazda błyśnie,
by do spotkania wszystkim nam powód dać…”

Dzięki współpracy Rodziców i pracowników Żłobka  Gminnego „MALUSZEK” w Wesołówce, dnia 29 grudnia 2018 zostały zorganizowane Jasełka Bożonarodzeniowe. Na przedstawienie przybyły dzieci z rodzinami oraz mieszkańcy gminy Stanin i okolic.  Uroczystość uświetnili swoją obecnością m.in. Wójt Gminy Stanin Pan Krzysztof Kazana oraz Przewodnicząca Rady Gminy Pani Zofia Czubek.

Na wstępie Dyrektor Żłobka Pani Anita Konieczna podziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w organizację przedstawienia: rodzicom i pracownikom tak występującym jak i tym przygotowującym poczęstunek oraz wszystkim osobom, które wspierały nas i dodawały otuchy.

Spotkanie poświęcone było magii Świąt Bożego Narodzenia, świąt, które tak bardzo jednoczą wszystkich i niemożliwe staje się możliwym, niezgoda niknie, spokój i radość pojawia się w naszych domach. Dyrektor podkreśliła, że święta, które teraz przeżywamy łączą się z wieloma tradycjami, takimi jak ubieranie choinki, 12 potraw podczas wigilii czy jasełka.

Wójt Gminy Pan Krzysztof Kazana podziękował Dyrektorowi Żłobka, pracownikom i Rodzicom za zorganizowanie uroczystości i zaangażowanie w jasełka, a dla dzieci ze Żłobka przekazał prezenty.

Jasełka były pierwszym wspólnym dziełem- rodziców dzieci i pracowników Żłobka, z nadzieją, że przygotowywane przez „Żłobek” na stałe wpiszą się w kalendarz uroczystości organizowanych na terenie naszej gminy.

Licznie przybyli goście po spektaklu zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Rodziców, w trakcie którego można było wspomóc Radę Rodziców poprzez nabycie noworocznych kalendarzy z wizerunkami grup żłobkowych.

Wszystkim Przyjaciołom Żłobka „MALUSZEK” Dyrekcja i pracownicy składają najserdeczniejsze życzenia pomyślności i radości, uśmiechu i udanej, życzliwej współpracy w Nowym Roku 2019.

31 grudnia 2018

Kontakt

logo Maluszek
Adres Wesołówka 9, 21-421 Tuchowicz
Telefon 508-061- 770 508-061- 888
E-mail maluszek@stanin.pl